Novinky a aktuality

Amway mění korporátní identitu

Amway mění globálně svoji korporátní identitu. Poskytuje tak veřejnosti možnost lépe se orientovat nejen na trhu spotřebního zboží, ale také v nabídce samotné společnosti Amway.

Co se však nemění je filosofie Amway.  Nadále zůstávají v platnosti principy zakladatelů: „svoboda, rodina, důvěra a odměna"  a korporátní vize: „pomáháme lidem žít lepší život".

Podnikavost v Evropě převládá

Podnikání se těší v Evropě pozitivní reputaci. Podle výsledků studie společnosti Amway více než 69% osob dotázaných v 11 evropských zemích prokázalo pozitivní přístup k samostatné výdělečné činnosti. Většina respondentů si umí představit, že začnou podnikat bez zaměstnanců. „Průměrně 46% respondentů z trhů, na kterých jsme průzkum uskutečnili, dává přednost samostatné výdělečné činnosti jako snadno přístupnému způsobu podnikání" uvádí Michael Meissner, Vice prezident pro korporátní záležitosti firmy Amway v Evropě.

Mezi nejlepší firmy přímého prodeje patří nesporně Amway

říká prof. Ing. Jiří Jindra,CSc.  bývalý děkan FMV VŠE Praha, prorektor Vysoké školy hotelové Praha - Bohnice.


Seriózní podnikání

Hned na začátku je třeba předeslat, že existuje mnoho seriózních firem, budujících své podnikání na bázi „Interaktivní distribuce" nebo síťového marketingu. Velký ziskový potenciál tohoto druhu podnikání je důvodem toho, že toto odvětví je dnes naprosto plnohodnotným ekonomickým nástrojem, který si našel svoje místo ve struktuře obchodu na všech kontinentech a patří k nejatraktivnějším podnikatelským příležitostem současnosti.


Přímý prodej s Amway - příležitost pro každého

Chtěli jste být někdy ekonomicky nezávislí, rozhodovat o čase, kdy se budete věnovat práci a kdy sami sobě, chtěli jste mít příjem jen podle vašeho výkonu, chtěli jste mít svoje vlastní podnikání? V mnoha lidech tyto tužby jsou, jen zatím nenašli příležitost  takové snahy uskutečnit. A přesto jsou možnosti, jak těchto cílů dosáhnout. Jednou  z nich je práce v přímém prodeji ve spolupráci se společností Amway .


Kdo je Amway?

Společnost Amway je již 51 let vedoucí firmou přímého prodeje ve světě. Ve více než 70 zemích a teritoriích s ní spolupracuje přes 3 miliony nezávislých vlastníků podnikání. Amway je součástí hodlingu Alticor s ročním obratem přes 8 mld. USD kde spolu s Access Business Group vyvíjí, vyrábí a distribuuje široké portfolio vysoce kvalitních výrobků denní potřeby.

Amway Česká republika

Amway Česká republika je společnost přímého prodeje, která zahájila svoji činnost v březnu 1994 jako 30. mezinárodní pobočka Amway Corporation.

Sídlo Amway ČR je v Praze v Troji, její kancelářské prostory zabírají přes 620 čtverečních metrů a pracuje v něm 22 zaměstnanců.
Amway ČR dodává výrobky svým distributorům a partnerům prostřednictvím zásilkové služby ve dvoudenní lhůtě až do domu.  Zboží si mohou distributoři a partneři objednávat prostřednictvím internetu, poštou, faxem, e-mailem nebo telefonicky prostřednictvím automatizovaného objednávkového systému, který je k dispozici 24 hodin denně.
S Amway Česká republika spolupracuje více než cca 25.000 nezávislých Vlastníků podnikání Amway a Privilegovaných zákazníků.
Sídlo Amway ČR

Sídlo Amway ČR

Nabídka Amway

V nabídce Amway naleznou zákazníci kosmetiku Artistry a Beautycycle, doplňky stravy Nutrilite, řadu výrobků péče o domácnost LOC, prací řadu SA8, péči o tělo Body Series, péči o vlasy Satinique, soupravy nádobí iCook, vodní filtry eSpring a další doplňkový sortiment. Amway využívá rozsáhlou kapacitu svých vědeckých a vývojových pracovišť a špičkových výrobních technologií.
Amway má dva cíle:
1.být nejlepší podnikatelskou příležitostí na světě
2. prostřednictvím svých výrobků nabídnout lepší řešení pro lepší život.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one