Novinky a aktuality

Bratislava Maraton 2012

Společnosti Amway Česká republika, s. r. o. a Amway Slovensko, s. r. o. se staly opět partnerem akce ČSOB Bratislava Maraton, která se uskuteční ve dnech 30. března – 1. dubna 2012 v Bratislavě.

Amway se především zaměří na NUTRILITE Hobby běh (4km), který se uskuteční v sobotu 31. března 2012.

Společnosti Amway Česká republika, s. r. o. a Amway Slovensko, s. r. o. připravily pro obchodní partnery, kteří budou mít zájem se této akce aktivně zúčastnit, Startovací balíček, jeho cena je odstupňována podle časového plánu.

Startovací balíček má obj. č. SRV0079 a obsahuje

tričko NUTRILITE ***
tartovné na vybraný běh
příspěvek 25 CZK na UNICEF
připsání částky 250 CZK na množstevní slevu (možnost čerpání této částky jako množstevní sleva na budoucí nákup výrobků Amway)
Připsání částky 250 CZK na množstevní slevu bude uskutečněné do konce dubna 2012.

*** Distribuce triček NUTRILITE bude zabezpečena začátkem měsíce března 2012 prostřednictvím vedoucích VPA jednotlivých organizací.

Ceny startovacího balíčku

fáze – registrace a uhrazení poplatku do 31. ledna 2012 – 575 CZK
fáze – registrace a uhrazení poplatku do 15. února 2012 – 825 CZK
fáze – registrace a uhrazení poplatku do 15. března 2012 – 1.125 CZK
Startovací balíček není možné objednat přes www.amway.cz

Způsoby platby při koupi Startovacího balíčku: bankovním převodem, přímým inkasem, poštovní poukázkou

Velikosti triček: S, M, L, XL, XXL

Disciplína: NUTRILITE Hobby běh, Maraton, Půlmaraton, Deset km

Je potřeba vyplnit registrační formulář a zaslat zpět v elektronické podobě na adresu: cz_obchodni@amway.cz. Žádáme vás, abyste vyplnili všechny údaje, které jsou ve formuláři a zároveň jste uvedli způsob platby za Startovací balíček.

V případě zájmu některých obchodních partnerů zúčastnit se hlavního Maratonu / Půlmaratonu se společnost Amway nebude bránit a zabezpečí registraci prostřednictvím zakoupeného Startovacího balíčku i na tento běh.

Součástí ČSOB Bratislavského Maratonu bude i EXPO partnerů akce, kterého se aktivně zúčastní i společnost Amway a představí účastníkům a návštěvníkům akce své výrobky z řad NUTRILITE. Taktéž dostane každý účastník NUTRILITE Hobby běhu na místě v rámci registračního balíčku výrobky společnosti Amway.

O Amway

Amway Česká republika, s. r. o. je společnost přímého prodeje, která zahájila svoji činnost v březnu 1994. Úspěch firmy v České republice spočívá stejně jako v dalších zemích, kde působí Amway, na přitažlivé koncepci přímého prodeje, jedinečnost Prodejního a marketingového plánu Amway, firemní podnikatelské kultuře a vysoce kvalitních výrobcích.

Stejně tak jako všude na světě, tak i v rámci České republiky, se Amway snaží pomáhat lidem v nouzi. Protože jednou z nejzranitelnějších skupin obyvatelstva jsou děti, je hlavní pozornost Amway v oblasti společenské angažovanosti zaměřena právě na ně. Firemní vizí je pomáhat dětem žít lepší život.V duchu této filozofie Amway prostřednictvím nadačního fondu Kolečko podporuje dětskou traumatologickou kliniku Thomayerovy nemocnice v Praze. Samotní distributoři pak pomáhají dětským zařízením v místech jejich obchodní činnost. Jsou to především dětské ústavy, Domov Svaté rodiny v Praze Břevnově a Centrum Filipovka pro postižené děti. Tato pomoc dosahuje každoročně stotisícových hodnot.
07.03.2012 10:33:50
amwaycr1
Amway má dva cíle:
1.být nejlepší podnikatelskou příležitostí na světě
2. prostřednictvím svých výrobků nabídnout lepší řešení pro lepší život.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one