Novinky a aktuality

Amway pomáhá obětem katastrofy v Japonsku

Amway Corporation a Amway Japan ihned po katastrofálním zemětřesení a vlně tsunami poskytli obětem a postiženým oblastem finanční dar ve výši 1,2 milionu USD (cca 21 mil Kč) a výrobky, které pomohou zmírnit dopady živelné pohromy.

Amway podporuje NF Kolečko

Amway ČR předala u příležitosti benefičního divadelního představení  v divadle Palace Nadačnímu fondu „Kolečko" symbolický šek na Kč 190.000,-.  Skutečné finanční prostředky, které firma Amway darovala,  budou použity pro nákup zdravotnických zařízení na Dětské traumatologické klinice v Thomayerově nemocnici v Praze.

Amway spojila své síly v Evropě pro děti v Turecku

Guverner provincie Van Munir Karaloglu, Vice president Amway Evropa pro korporátní záležitosti Michael Meissner, vlastníci podnikání Amway a zaměstnanci Amway otevřeli dne 4.10. 2010 dvě předškolní zařízení pro děti v turecké provincii Van. Od roku 2009 shromáždili vlastníci podnikání Amway, jednotlivé pobočky ve všech 24 evropských trzích  včetně české a slovenské a jejich zaměstnanci 600.000 dolarů, aby poskytli předškolní  výchovu pro více než 400 dětí ročně.

 Podpora UNICEF v r. 2010

Celosvětový charitativního projekt Amway „One by one" má za cíl pomáhat ohroženým dětem nebo dětem, které jsou v nouzi. V rámci této iniciativy  spolupracuje Amway dlouhodobě v celé Evropě a  také v České republice s Dětským fondem OSN UNICEF.

Amway a charita

Od svého založení přispívá Amway miliony dolarů na podporu projektů, které mají pomáhat lidem žít lepší, plnohodnotnější život. Je to součást rozvinuté a uvědomělé firemní kultury a filosofie. Jsme přesvědčeni, že je naší povinností pomáhat a vracet hodnoty širší společnosti, ve které obchodně působíme a zároveň udělat vše pro to, aby každý náš dolar, koruna nebo jiná měna měly co největší účinek v takovéto činnosti.

Z tohoto důvodu byl vytvořen projekt „One by one" na podporu dětí. Projekt umožňuje našim VPA, zaměstnancům, jedn. pobočkám a zákazníkům, aby pomohli jedinému cíli: zlepšit životy dětí.

V rámci tohoto projektu podporuje Amway v Evropě Dětský fond OSN UNICEF. Do dneška bylo shromážděno a věnováno UNICEFu více než 2 miliony euro. Prostředky jsou použity na program Imunizace plus a na vzdělávací programy. Proto, aby podpora byla ještě výraznější, firma Amway se zavázala, že v průběhu 5 let  sama věnuje dalších 2,5 mil euro.

Amway Česká republika a její partneři, VPA a zákazníci jsou do spolupráce s UNICEF též aktivně zapojeni. Kromě přímých finančních darů a nákupu odznaků Amway - UNICEF se podílejí na projektu „Adoptuj panenku a zachráníš život dítěte." Všechny tyto aktivity přinesly statisíce korun na podporu dětí ve světě.

V historii Amway ČR je celá řada dalších sociálních a charitativních činností, které měly za cíl pomoci potřebným. Mnohé z nich organisují VPA sami, jiné zajišťuje přímo firma.
Jsou to například:

  • pomoc vesničkám SOS (darování výrobků)
  • pomoc Kolpingově nadaci pro matky v nouzi (darování výrobků)
  • podpora kojeneckých ústavů (finanční dary)
  • podpora Domu matky Terezy pro invalidní děti (finanční a výrobkové dary)
Amway má dva cíle:
1.být nejlepší podnikatelskou příležitostí na světě
2. prostřednictvím svých výrobků nabídnout lepší řešení pro lepší život.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one