Novinky a aktuality

Amway spojila své síly v Evropě pro děti v Turecku

Amway otevřela předškolení zařízení pro děti v provinci Van, Turecko

Guverner provincie Van Munir Karaloglu, Vice president Amway Evropa pro korporátní záležitosti Michael Meissner, vlastníci podnikání Amway a zaměstnanci Amway otevřeli dne 4.10. 2010 dvě předškolní zařízení pro děti v turecké provincii Van. Od roku 2009 shromáždili vlastníci podnikání Amway, jednotlivé pobočky ve všech 24 evropských trzích  včetně české a slovenské a jejich zaměstnanci 600.000 dolarů, aby poskytli předškolní  výchovu pro více než 400 dětí ročně. Tento projekt vznikl ve spolupráci  s UNICEF Turecko , ministerstvem školství a generálním ředitelstvím pro předškolní výchovu , které potřebu předškolního výchovy považují za jeden ze stěžejních projektů pro děti v Turecku.

Děti jsou v Turecku největší demografickou věkovou skupinou, devět procent veškeré populace tvoří děti ve věku tři až pět let. Zatímco v západní Evropě získává skoro každé dítě předškolní výchovu, je v Turecku tento poměr velmi nízký, tvoří ho jen cca 11% dětí.

Amway se rozhodla pomoci dětem v provinci Van,  neboť v současné době je tam jen 32 předškolních zařízení pro 24.000 dětí. Michael Meissner vysvětluje proč: „Předškolní výchova je pro děti velmi důležitá, pomáhá jim rozvíjet jejich intelektuální a společenské schopnosti a dovednosti, integrovat se do společnosti, komunikovat a žít s ostatními dětmi a připravovat se tak na život. Tato příležitost by měla být poskytnuta každému dítěti. A to Amway nabízí, chceme aby každé dítě v životě využilo celý svůj potenciál a možnosti." Výstavba předškolních zařízení pro děti v Turecku je součástí celosvětového projektu Amway „One by one", který pomáhá dětem plnohodnotně žít, vzdělávat se, hrát si a dosahovat úspěchu. Každé z těchto 2 zařízení má 5 tříd pro více než 200 dětí, kuchyni a hřiště. Amway shromaždˇuje další prostředky, aby v tomto projektu pokračovala i v dalších letech.

Amway projekt „One by one"

Tento projekt  na místních úrovních i na úrovni celosvětové pomáhá dětem prostřednictvím stovek neziskových organizací ve více než 50 zemích světa. Od roku 2003 již projekt přinesl více než 112 milionů dolarů a pozitivně ovlivnil život více než 7 milionů dětí. Zamětnanci Amway a vlastních podnikání Amway odpracovali ve prospěch dětí více než 1,3 milionů dobrovolných hodin.

Amway má dva cíle:
1.být nejlepší podnikatelskou příležitostí na světě
2. prostřednictvím svých výrobků nabídnout lepší řešení pro lepší život.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one