Novinky a aktuality

Nutrilite Hobby běh Bratislava 26.3.2011

V rámci  populárního městského maratonu v Bratislavě se konal i rekreační běh  „Nutrilite Hobby Run". Byla to skvělá příležitost pro všechny vyznavače sportu a zdravého životního stylu z řad VPA změřit své síly nejen s pětikilometrovou tratí, ale mnohdy i sami se sebou. Více než 350 VPA přijelo do Bratislavy nejen ze Slovenska ale také z České republiky.

Špičkoví plážoví volejbaliské používají Nutrilite

Honza Dumek a Martin Tichý patří k české a evropské absolutní špičce v plážovém volejbalu. Tento krásný sport si získává stále více hráčů, příznivců a pozornosti sdělovacích prostředků. Je to dramatická a pohledná hra a podívaná, která láká zejména mladé lidi, vyžaduje však výbornou fyzickou kondici, obratnost, techniku a bleskové rozhodování.

Zdravý životní styl podle Amway

V současné době se dramaticky mění různé aspekty lidského života v Evropě. Z dat Amway vyplývá, že se s nebývalým rozvojem informovanosti zvyšuje povědomí lidí o významu a možnostech péče o vlastní zdraví. Amway uvádí některé příklady. Na světě trpí nadváhou více než 1 mld. lidí a z toho je přes 300 mil. lidí klinicky obezních.

Řady pro ženy


ARTISTRY™

Pečujte o svou pokožku, jak nejlépe to jde, díky převratné technologii řady péče o pleť ARTISTRY™. Tato řada nabízí elegantní, prestižní výrobky s prokázanými klinickými účinky a s patentovanými inovacemi* a díky tomu představuje dokonalou podporu v boji proti viditelným známkám stárnutí.

beautycycle™

Pro účinnou péči o krásu bez zbytečného povyku kolem komplikovaného režimu péče o pleť je tu značka beautycycle™, která nabízí jednoduchou a přesto kompletní řadu  inspirovanou přirozenou sílou elementů.  Vzduch omlazuje, Voda hydratuje, Země obnovuje rovnováhu, Oheň dodává energii a Dekorativní řada rozjasňuje. Jednoduše použitelné a cenově dostupné výrobky řady beautycycle jsou plné přirozených ingrediencí, obsahují exkluzivní MICROQUAD™ komplex, který pracuje v souladu s pokožkou. Dekorativné produkty této řady vás krásně rozzáří.

SATINIQUE™

Ve společnosti Amway víme, že bezchybný vzhled vyžaduje víc, než jen skvělou péči o pleť. Proto také vlasová kosmetika SATINIQUE™ společnosti Amway nabízí jedinečnou řadu výrobků pro péči o vlasy s klinicky prokázanými účinky, která pomáhá regenerovat, posilovat a chránit vlasy před stresem, znečištěním a nadměrnému stylingu. Značka SATINIQUE™ budí důvěru díky inteligentní technologii vycházející z přírody a výzkumu, na němž se podíleli přední odborníci na lipidy a vlastní tým spol. Amway pro výzkum a vývoj.

PROTIQUE™

Řada PROTIQUE™ je tvořena praktickými, cenově dostupnými a kvalitními přípravky řady péče o vlasy. Složení výrobků obsahuje vitaminy, protein a rostlinné výtažky pro ochranua péči o vlasy. Výrobky PROTIQUE byly vyvinuty s cílem vyhovět potřebám rodin, které denně používají praktické přípravky za rozumnou cenu.

BODY SERIES

Pro každodenní rozmazlování zvolte řadu péče o tělo BODY SERIES. Najdete zde ty nejlepší výrobky od osvěžujících deodorantů po zklidňující tělové mléko, díky kterým se budou vaši zákazníci cítit skvěle celý den a také tak vypadat.

Řady pro muže

Pro muže jsou určeny výrobkové řady TOLSOM a HYMM. Jejich složení vyhovuje specifickým potřebám mužské pokožky. TOLSOM je luxusní vysoce výkonná značka nabízející řadu gelů a tělových mlék s viditelnými a klinicky ověřenými výsledky. Řada HYMM pro muže doplňuje řadu TOLSOM díky kompletní nabídce holicích potřeb, jejíž výrobky jsou vytvořeny tak, aby pokožka zůstala i při holení v té nejlepší kondici.

TOLSOM™

Výrobky pro muže lze shrnout do 3 jednoduchých kroků:

  • čištění
  • holení
  • ochrana pleti

Řada péče o pleť TOLSOM Výrobky pro muže je navržena tak, aby výrobky bylo snadné použít. Její hydratační účinky na pleť jsou klinicky ověřeny. Obsahuje T -10 komplex, který je tvořen 8 hydratačními látkami a 2 přísadami potlačujícími mastnotu. Komplex je určen k ošetření mužské pokožky.

T - 10

T - 10 Komplex - s 8 hydratačními látkami a 2 přísadami potlačujícími mastnotu. Komplex je určen k ošetření mužské pokožky.

  • Hydratační látky: glycerin, pantenol, cefaliny (lipidy z pšeničných klíčků), glykoproteiny (výtažek z droždí), výtažek z chmelu, výtažek z heřmánku a gel z aloe vera.
  • Potlačení mastnoty: výtažek z citronu, výtažek z okurky.

HYMM

Holení je pro muže rituál, který není možné brát na lehkou váhu. Každodenní holení může způsobit zarudnutí a větší citlivost pleti, což je velice nepříjemné. Řada kvalitních výrobků HYMM™ omezuje nepříznivý vliv holení na pokožku a pokožka je po použití hydratovaná a svěží.

Abyste se po holení cítili lépe:

  • Naneste holící pěnu na ještě vlažnou pokožku například po sprchovaní, póry tak budou ještě otevřené a připravené k holení.
  • Omezete riziko podráždění pokožky holením ve stejném směru v jakém rostou vaše vousy.
  • Po opláchnutí tváře použijte přípravek na zklidnění pleti a uzavření pórů.
  • Zakončete hydratačním přípravkem po holení ke zklidnění a osvěžení pleti.
Amway má dva cíle:
1.být nejlepší podnikatelskou příležitostí na světě
2. prostřednictvím svých výrobků nabídnout lepší řešení pro lepší život.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one