Novinky a aktuality

Pokud chcete vypadat skvěle a cítit se lépe, potřebujete rozhodně zdravou a vyváženou stravu. Avšak při rychlém tempu dnešních dnů je často přímo nemožné, mít přísun celkového množství nutrientů, které jsou nutné pro zdraví a celkovou pohodu.
Vyváženost po celý rok

Celkový stav organismu ovlivňují mnohé faktory, jako životní styl, věk, způsob stravování, fyzická a psychická zátěž nebo změny ročního období. Základem je zdravá strava každodenně se skládající z velkých porcí různých druhů ovoce a zeleniny. Jejich vitamíny, minerály a fytonutrienty jsou předpokladem pro zdraví a výkonnost organismu. Není však vždy jednoduché přijmout dostatečné množství nutrientů pouze stravou.

Základní potřeby živin v každém ročním období zajistí kvalitní základní výživové doplňky od značky NUTRILITE ™. Pomohou vám ulehčit mysl a dosáhnout optimální zdraví, dobrou fyzickou kondici, energii a vitalitu. Výrobková řada zahrnuje přípravky s vitaminy a minerály, které hrají významnou roli v mnoha ze základních procesů v lidském těle a mohou být zvláště důležité pro určité skupiny v závislosti na věku, pohlaví nebo životním stylu.
Příroda a věda v rovnováze

NUTRILITE ™ je jedinou světovou značkou vitaminů a minerálů, která si pěstuje, sklízí a zpracovává rostliny na svých vlastních certifikovaných ekologických farmách. Kontroluje celý výrobní proces od semínka rostliny po hotový výživový doplněk. Amway využívá čtyři farmy s celkovou rozlohou 2555 hektarů, kde se pěstují rostliny používané ve výživových doplňcích.
Značka využívá metody ekologického pěstování na výrobu svých vlastních exkluzivních rostlinných koncentrátů, přičemž používá inovativní nápady na dokonale vyvážené spojení vědy a přírody. Cílem je pomoci lidem dosáhnout optimálního zdraví pomocí výzkumu, vzdělávání a hledání praktických řešení.
1
Amway má dva cíle:
1.být nejlepší podnikatelskou příležitostí na světě
2. prostřednictvím svých výrobků nabídnout lepší řešení pro lepší život.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one