Novinky a aktuality

Honza Dumek a Martin Tichý patří k české a evropské absolutní špičce v plážovém volejbalu. Tento krásný sport si získává stále více hráčů, příznivců a pozornosti sdělovacích prostředků. Je to dramatická a pohledná hra a podívaná, která láká zejména mladé lidi, vyžaduje však výbornou fyzickou kondici, obratnost, techniku a bleskové rozhodování.

Honza a Martin se mu věnují již od svých dorosteneckých let a dnes v něm získávají vynikajících úspěchů.

Z minulosti můžeme jmenovat např. 2. místo na juniorském MR 2005, 1. místo na Akademickém MR 2006, Dvě vítězství v Českém poháru v letech 2007 a 2008, sedmé místo na turnaji Challenger World Tour 2008. V roce 2010 1.místo Grand Prix Lublin v Polsku, vítězství na turnaji Mistrovství Střední Evropy r. 2010 v Rakousku, 3. místo na CEV Challenger ve Varně v Bulharsku a 3. místo na mistrovství ČR .

Oba volejbalisté při své náročné činnosti již více než rok používají výrobky Nutrilite zejména Double X, Glukosamin, vitamin C a též energetické nápoje a nápoje Positrim. Martin říká: „ mnohem rychleji nyní regenerujeme síly, netrpíme nachlazením a s Glukosaminem si chráníme klouby, které jsou při beachvolejbalu velmi namáhány. A nápoje nám přímo při turnajích dávají nejen osvěžení, ale i potřebnou energii."

Další cíl uspěšné dvojice? „Probojovat se na Olympijské hry v Londýně" shodně konstatují Martin i Honza.

Amway má dva cíle:
1.být nejlepší podnikatelskou příležitostí na světě
2. prostřednictvím svých výrobků nabídnout lepší řešení pro lepší život.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one